fbpx

Гарантія

На всю продукцію, представлену в нашому гіпермаркеті меблів, надається офіційна гарантія. Гарантійні терміни встановлюються фірмою - виробником і становлять від 12 до 24 місяців (за умови, що монтаж меблів проводиться фахівцями нашої компанії).

Гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснюється фірмами - виробниками.

Додаткові умови

Після підтвердження замовлення, наша компанія бере на себе зобов'язання передати замовнику замовлений ним товар у визначений термін, а замовник, у свою чергу, бере на себе зобов'язання прийняти замовлений ним товар і сплатити обраним способом. Замовник входить у право власності на момент передачі товару.
Якщо Ви вирішили відмовитися від замовленого товару до передачі його Вам, переконливе прохання, повідомити про це наших менеджерів по телефону або письмово електронною поштою.
Якщо Ви відмовляєтесь від замовленого товару у момент доставки, робіть це до передачі коштів. Після заміни замовленого товару, який вже був доставлений вам та не відповідає зазначеним вимогам, приймається відмова протягом 3 робочих днів.
Претензії щодо кількості, якості, комплектності або упаковки товару приймаються протягом 3 робочих днів після його отримання.

Зверніть увагу! Можлива ситуація, коли колір, тон або фактура матеріалу меблів або його додаткових елементів, виготовлених раніше, відрізняється від кольору, тону або фактури аналогічних меблів та її додаткових елементів, виготовлених на даний момент часу.

Важливо! Обмін та повернення товару здійснюється за рахунок покупця. Це стосується товарів, товарів належної якості.

Меблева компанія "Pan-Star"
Замовити зворотній дзвінок Вкажіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами!
Обязательное поле
Обязательное поле
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

+38 (067) 238-81-72

info@pan-star.com.ua

З ПИТАНЬ ОПТОВИХ ПРОДАЖІВ:

opt_pan-star@ukr.net

 

Усі права захищені, Україна м. Київ
Магазин меблів у Києві «Пан-Стар».
Support Kraft.vn.ua
Наверх